Jdi na obsah Jdi na menu
 

DMD bonus: O lásce a steaku

10. 4. 2011

 

Bear leží ve vlastnoručně vyrobeném přístřešku z palmových listů, kručí mu v břiše, má žízeň a komáři ho žerou zaživa. Počasí mu leze na nervy, tahle pitomá džungle, která nevypíná zvuk ani v noci mu leze na nervy, a kameraman s puchýřem na patě, který nepřetržitě kňučí posledních šest hodin, ho přímo... rozčiluje. Už se těší, až zítra natočí poslední klapku, skočí do vrtulníku a pojede rovnou domů. Obejme ženu, dá si steak a pořádně se vyspí. Vezme kluky na ryby.

Povzdechne si. Ještě že má tak skvělou rodinu. Milující ženu a zvídavé děti.

Znovu si povzdechne. Ten steak by si fakt dal.Shara leží stočená na gauči a pospává. Zítra se vrátí Bear. Rozrazí dveře a požene se hned k ní. Bude příšerně špinavý od bůhvíjakého svinstva a bude smrdět jako tři dny chcíplé prase bradavičnaté. Bude chtít steak. Pak se svalí do postele a bude spát nejmíň dvacet hodin. Vezme kluky na ryby. Všichni přijdou tak špinaví, že bude mít chuť nacpat je všechny do pračky vcelku. Zároveň.

Povdechne si. Ještě že má tak skvělou rodinu. Manžela, který furt někde lítá a hyperaktivní synáčky, kteří jsou celí po něm.

Znovu si povzdechne. Ten steak by si taky dala.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář